Regulamin

Używając serwisu Fotonea.com akceptujesz poniższe postanowienia:


  • respektujesz prawa autorskie - wgrywasz tylko takie zdjęcia, które sam zrobiłeś, lub które otrzymałeś od przyjaciół i posiadasz zgodę na ich wykorzystanie
  • nie będziesz używał serwisu do przetwarzania zdjęć o treści pornograficznej lub propagującej przemoc
  • tła obecne w serwisie opublikowane są na licencji Creative Commons Creative Commons License (Utwór by http://fotonea.com is licensed under a Creative Commons Uznanie autorstwa 2.5 Polska License.), natomiast prawa autorskie do nich pozostają własnością Fotonea.com. Kolaż czyli kompozycja złożona z Twoich zdjęć oraz tła jest Utworem Zależnym, który musi posiadać widoczny napis "fotonea.com", zgodnie z warunkiem "Uznanie autorstwa" licencji tła. Ty jako autor kolażu posiadasz do niego prawa autorskie, możesz zrobić z nim co chcesz, a w przypadku publikacji możesz dla niego wybrać dowolną licencję.
  • niektóre funkcje serwisu mogą być płatne; płatność sms pozwala na skorzystanie z płatnej funkcji jedynie w ciągu sesji przeglądarki (dopóki nie zamkniesz okienka przeglądarki)
  • Serwis Fotonea.com nie bedzię odpowiedzialny za żadne straty lub zniszczenia, bezpośrednie lub pośrednie, poniesione przez osoby fizyczne lub firmy, wynikające lub powiązane z jego użyciem.
  • Serwis Fotonea.com nie zbiera żadnych danych o Tobie, jedynie zapisuje adres IP komputera, z którego się łączyłeś, oraz zapisuje na nim "cookie" (ciasteczko) nie zawierające żadnych danych osobowych.


Powrót do strony głównej